Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025327/0040

Wilhelm Laage

(Hamburg 1868-1930 Reutlingen) Der dunkle Krug, in der Platte monogrammiert: L., datiert: (19)17, Holzschnitt in Farbe, Druckstockgröße ca. 40 x 49,8 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Hagenlocher 271 III b

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Wilhelm Laage

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online