Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025327/0070

G. Daumer, um 1897

Ein Musketier, signiert, datiert und bezeichnet: G. Daumer (1)897 nach M. Psalman, Öl auf Leinwand, ca. 38,8 x 30,8 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:38

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

G. Daumer, um 1897

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:38
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online