Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025335/0003

Hans Massmann *

(Bukarest 1887-1973 Wien) Gebirgslandschaft, signiert: Hans Massmann, Öl auf Karton, ca. 55,5 x 76 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

Hans Massmann *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online