Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025417/0017

Rudolf Wernicke *

(Stuttgart 1898-1963 Linz) Bildnis einer Dame in Tracht, signiert, datiert: 25. 8. (19)62, Öl auf Leinwand auf Hartfaserplatte, ca. 30,7 x 24 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:43

Dosažená cena: **
EUR 95,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Rudolf Wernicke *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:43
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online