Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025445/0007

Hugo Noske *

(Wien 1886-1960) Fischer am See, handsigniert: Noske, Holzschnitt in Farbe, Druckplattengröße ca. 31,5 x 41,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:20

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Hugo Noske *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online