Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025529/0011 +

Claudia Steiner *

(Linz 1956 geb.) Stillleben, signiert: C. Steiner, datiert: (19)92, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 68 x 52,5 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Claudia Steiner *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online