Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025533/0001

Judith Maria Goetzloff *

(Neufelden 1968 geb.) Bevagna in Umbrien, signiert: Goetzloff, datiert: 2001, rückseitig bezeichnet, Öl auf Holzfaserplatte, ca. 60 x 70 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:34

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Judith Maria Goetzloff *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online