Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025538/0011

Riedel, um 1950

Ein guter Tropfen, signiert: Riedel, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 40 x 30 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:16

Vyvolávací cena:

Riedel, um 1950

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online