Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025540/0021

Wilhelm Kaufmann *

(Wien 1895-1975) Südliche Landschaft, signiert: Wilhelm Kaufmann, Aquarell auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 39,5 x 57,3 cm, verglast, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Wilhelm Kaufmann *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online