Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 094-065329/0000

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Litografia original IV, um 1972, rückseitig typographisch bezeichnet, Lithographie auf Papier, Blattgröße ca. 31,6 x 49,4 cm, herausgegeben von der Galerie Maeght, Paris, origianle Mittelfalz, WVZ Mourlot 974, Cramer 160

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joan Miro *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online