Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025179/0026

Stephan Coneye *, 2 Bilder:

(Wien 1907-1978) Ohne Titel, jeweils signiert, einmal datiert: 1969, Bleistift bzw. schwarze Kreide auf Papier, Blattgrößen ca. 42 x 29,5 cm bzw. 36 x 48 cm (2)

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:

Stephan Coneye *, 2 Bilder:

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online