Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025349/0011

Alois Höpfler

(tätig in Linz 1. Hälfte 20. Jahrhundert Stillleben, signiert: Höpfler, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 57,5 x 53 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:

Alois Höpfler

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online