Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025483/0012

Karl Demetz *

(Trossingen 1909-1986 Münsingen) Schafherde auf der Schwäbischen Alb, signiert: K. Demetz, rückseitig Künstleretikett mit Titel: Schäfer (Aixheim/Lemberg), Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 60 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:

Karl Demetz *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online