Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025483/0011

Paul Röder *

(Barmen 1897-1962 Marktoberdorf) Nlick auf den Hopfensee im Allgäu, signiert: Röder, rückseitig betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 70 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:35

Vyvolávací cena:

Paul Röder *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online