Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025417/0019

Rudolf Wernicke *

(Stuttgart 1898-1963 Linz) Portrait einer reifen Dame mit Pelzkragen, signiert (geritzt), datiert: Febr 1938,Öl auf Leinwand auf festem Karton, ca. 45 x 34,5 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:03

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Wernicke *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online