Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025633/0004

Ernst Reischenböck *

(Linz 1923-1973 Luxemburg) Ohne Titel, signiert: Reischenböck, datiert: (19)76, Acryl-Mischtechnik auf Papier, ca. 60 x 45 cm, gerahmt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Reischenböck *

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online