Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025627/0003

Johann Kienesberger*

(Ebensee 1921-1999 Wien) Madonna mit Christus - Pieta, monogrammiert (geritzt): J. K, bezeichnet: INRI, Öl-Mischtechnik mit Blattgold auf Holz, ca. 34,5 x 25 cm

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:35

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Johann Kienesberger*

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:35
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online