Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025606/0005 -

Maler um 1892

Blick Schloß Dorfheim bei Saalfelden, signiert: H. Sache. (?), datiert: (18)92, bezeichnet: Saalfelden, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 18,5 x 25 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

26.01.2021 - 15:40

Vyvolávací cena:

Maler um 1892

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Datum: 26.01.2021 - 15:40
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online