Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023663/0002

Paar Nachttöpfe

England 1. Hälfte 20. Jhdt., aus Keramik, hellbeige und farbig glasiert, bauchige Wandungen mit Henkel, Durchmesser 22/23 cm, am Boden gemarkt, Altersspuren, teilweise krakeliert

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:03

Vyvolávací cena:

Paar Nachttöpfe

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online