Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023631/0012

Hereke-Seidenteppich

102 x 65 cm, beiger Font mit Lebensbaum-Motiv, dreireihige Bordüre mit umlaufenden Blumenranken geziert, signiert Ursprungsland Türkei, 2. Hälfte 20. Jhdt., Altersspuren (Knotendichte 700-800000/m2)

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:36

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Hereke-Seidenteppich

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:36
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online