Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023673/0030

Dekorationsfigur

"Die Scham", vollplastischer Bronzeguss, unsigniert, auf Steinsockel montiert, Gesamthöhe ca. 10 cm, 1. Drittel 20. Jahrhundert, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:41

Vyvolávací cena:

Dekorationsfigur

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:41
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online