Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023583/0002

Art Deco Waschgarnitur um 1930

aus Keramik, Marke Wilhelmsburg, elfenbeinweiß glasiert, facettierte Wandungen mit geometrischem Farbdekor, bestehend aus: 1 Schüssel, 1 Krug, 1 Seifenschale, am Boden gemarkt, Altersund Gebrauchsspuren, geringfügig bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:43

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:43
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online