2 Backformen
1. Hälfte 20. Jhdt., aus Keramik, farbig glasiert, Glasur brandrissig, bestoßen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2021 - 15:43
- Vyvolávací cena:
2 Backformen
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2021 - 15:43 |
Místo konání aukce: | Graz |