Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023749/0015

Viktor Mytteis,

(Schemnitz 1874-1936, Studium bei A. Bock, Mitglied Genossen schaft Bildender Künstler) Aulandschaft, handsigniert, datiert V. Mytteis 24. XI 29, Kohlezeichnung auf Papier, Bildausschnitt 28 x 32 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:32

Vyvolávací cena:

Viktor Mytteis,

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online