Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023840/0005 -

Rudolf Preuss *

(Wien 1879-1961 Innsbruck) "Saalfelden", handsigniert, datiert R. Preus 98, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 9,5 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:29

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Rudolf Preuss *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online