Čís. položky 191-023840/0007 -

Switbert Lobisser *

Switbert Lobisser * - Klenoty, umění a starožitnosti

(Tiffen 1878-1943 Klagenfurt, Studium an der Wiener Akademie Mitglied Wiener Künstlerhaus) "Exlibris Karl Fritz/Heiratsanzeige 1937", handsigniert S. Lobisser, op. 196/423, 2 Holzschnitte, Stockgrößen 13 x 8/10,5 x 8 cm, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:30

Dosažená cena: **
EUR 110,-
Vyvolávací cena:

Switbert Lobisser *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 08.02.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online