Hans Figura *
(Groß Kikinda 1898-1978 Wien) Wiener Prater, handsigniert Hans Figura, Radierung in Farbe, Stockgröße 19 x 13,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
08.02.2021 - 15:24
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Hans Figura *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 08.02.2021 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 180,- -
Vyvolávací cena:
EUR 160,- -
Vyvolávací cena:
EUR 75,-