Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023781/0009

Anonymer Künstler 19. Jhdt.

Alm mit Sennerhütte und figuraler Staffage, unsigniert Öl auf Leinwand, 55 x 68 cm, in bronzefarbigem, massegezierten Profilholzrahmen, Leinwand verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler 19. Jhdt.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:25
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online