Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023685/0002

Markus Vallazza

(St. Ulrich, Gröden geb.1936) unleserlich betitelt, handsigniert Markus, Radierung 1/40 nummerierten Abzügen, Stockgröße ca. 19,5 x 14,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:31

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Markus Vallazza

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online