Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023651/0007

Künstler letztes Drittel 19. Jahrhundert

Altes Gehöft, unleserlich signiert, datiert 1869, Blei-/Buntstiftzeichnung auf Papier, Bildausschnitt 20 x 23,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren, löchrig, abgerieben

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:31

Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online