Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023840/0009 -

Oskar Kokoschka *

(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve Ausbildung an der Wiener Kunstgewerbeschule) "Specht", nach einem Aquarell, Signaturstempel O Kokoschka 72, Prägestempel euro art, Lithographie in Farbe, Bildausschnitt 64 x 46 cm, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

Oskar Kokoschka *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online