Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023840/0008 -

Josef Heiss

(Traun 1894-1988) "Traunkirchen/Gmunden", handsigniert J. Heiß-Dionysen,Öl auf Karton, Bildausschnitt 38 x 48 cm, in mehrfarbigem Profilholzrahmen, abgerieben, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:

Josef Heiss

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online