Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 318-039980/0002

Saphir Diamantring

Gold ca. 580, zwei Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,20 ct, ein ovaler Saphir, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 64, 8 g, Saphir mit TragespurenøG8

Expert: Alexander Olajos

28.01.2021 - 10:06

Vyvolávací cena:

Saphir Diamantring

Expert: Alexander Olajos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 28.01.2021 - 10:06
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online