Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022803/0014 -

Künstler 20. Jahrhundert

Alte Segelboote am Ufer, handsigniert Erich Müller, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 37 x 49,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jahrhundert

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst und Antiquitäten (bis 500)
Datum: 15.02.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online