Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022819/0002

Robert Voit (Foit) *

(Graz 1889-1963, Studium an der Landeskunstschule Graz) Gebirgslandschaft mit Wegkreuz, handsigniert Rob. Foit, Öl auf Karton, Bildausschnitt 42,5 x 50,5 cm, in Profilholzrahmen, Altersspuren stark reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Robert Voit (Foit) *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online