Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023112/0053

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912-1987 Graz, Besuch der Landeskunstschule Graz) ZUGESCHRIEBEN Vorfrühling, bezeichent B. Kochauf, Öl auf Karton, Bildausschnitt 37 x 55 cm, gerahmt, verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online