Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023184/0020

Egon Lehnert *

(Freudenthal, Ost-Schlesien 1891 geb.) Verfallenes Gehöft, handsigniert, datiert Egon Lehnert 12.10.1916, Mischtechnik auf Papier, Bildausschnitt 7 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen stark beschädigt reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:12

Vyvolávací cena:

Egon Lehnert *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online