Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023242/0004

Hans Zachmann

(Deutsch 1897-1953) Flussufer, handsigniert, datiert H. Zachmann München 1925, Öl auf Malkarton, Bildausschnitt 30,5 x 40 cm, gerahmt, Altersspuren REDUZIERT

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:

Hans Zachmann

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online