Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023343/0012

Dina Larot*

(Wien 1942 geb., Schülerin von Fellinger, Szyszkowitz und Kokoschka in Salzburg) "Graz-Richtung Norden", handsigniert D. Larot, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 36,5 x 58 cm, Passepartout, verglast, gerahmt reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:

Dina Larot*

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online