Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023359/0031

Dekorative Vase

Kunstkeramik 20. Jhdt., farbig glasiert, gold gerändert, bauchige, nach oebn verjüngte Wandung mit 4 sichelförmigen Handhaben besetzt, Höhe 41,5 cm, am Boden nummeriert, Sockelrand bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

Dekorative Vase

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online