Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023399/0005

Österreichischer Künstler um 1900

rückseitig betitelt "Alte Mühle in Öblarn / Obersteiermark", handsigniert, datiert B Kalowits 03, Aquarell auf Papier, Bildausschnitt 29,5 x 29 cm, Passepartout, verglast, gerahmt reduzierter Rufpreis

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:12

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:12
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online