Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023479/0018

2 Vasen

aus Wiener Porzellan, Marke Augarten, weiß glasiert, farbig floral bemalt, teilweise gold gerändert, Höhe 19/15,5 cm, am Boden gemarkt, Gebrauchsspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

15.02.2021 - 15:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

2 Vasen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 15.02.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online