Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10 -

Franz Eibl

(Wien 1806-1880)
Herrenportrait mit weißter Weste, signiert Eibl, Öl auf Holz, 29 x 23,5 cm, gerahmt, vertikale Sprungbildung, (JP)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:01

Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Franz Eibl

(Wien 1806-1880)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021