Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 18

Künstler des 19. Jahrhunderts

Stillleben mit Ochsenherztomaten und Zwiebeln, Öl auf Leinwand, 29 x 37 cm, gerahmt, (Rei)

Provenienz:
Dorotheum Wien, 22. September 1964, Los 113 (als Anton Stempfer 1838);
Privatsammlung Wien.

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 4.352,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Künstler des 19. Jahrhunderts

Provenienz:
Privatsammlung Wien.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021