Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19 -

Franz Xaver Petter Umkreis/Circle

(1791-1866)
Stillleben mit Weintrauben und Äpfeln, Öl auf Holz, 33 x 41,5 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:03

Odhadní cena:
EUR 4.000,- do EUR 5.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 4.000,-

(1791-1866)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021