Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 29

Anton Melbye

(Kopenhagen 1818-1875)
Mondnacht mit Dreimaster, rückseitig undeutlich alt betitelt "En M... aften i Nordseen" und bezeichnet Melbye, sowie Etikett Kittendorff und Aagaard Köjbenhaven, Öl auf Leinwand, 44 x 67,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
EUR 4.096,-
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Anton Melbye

(Kopenhagen 1818-1875)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021