Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 38

Charles-Philogène Tschaggeny

(Brüssel 1815-1894 Saint-Joose-ten-Noode)
Ein kühler Trunk vor der Raststation, signiert C. Tschaggeny, Öl auf Leinwand, 60 x 72 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 2.560,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Charles-Philogène Tschaggeny

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021