Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 52

Marco Grubas

(Italien 1839-1910)
Piazetta bzw. Seufzerbrücke, rückseitig beide beschriftet Marco Grubas pittore, sowie Pittore Grubas Marco 1874, Öl auf Holz, je 14 x 9,5 cm, gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:14

Dosažená cena: **
EUR 6.400,-
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.400,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Marco Grubas

(Italien 1839-1910)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021