Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 62

Anton Waldhauser zugeschrieben/attributed

(1835-1913)
Nachtstimmung, rückseitig Siegel- und Etikettreste, sowie beschriftet Mikolás Lehmann Praha "Palffy-Daun", Öl auf Karton, 13,6 x 21,4 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:10

Dosažená cena: **
EUR 832,-
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:

(1835-1913)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021