Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 72 -

Mieczyslaw Korwin Piotrowski

(Kamieniec Podolski 1869-1930 Lviv)
Verschneite Bachlandschaft, signiert M. K. Piotrowski, Öl auf Leinwand, 71 x 101 cm, gerahmt, (JP)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

18.02.2021 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 3.108,-
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.000,-

Mieczyslaw Korwin Piotrowski

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy 19. století
Datum: 18.02.2021 - 15:11
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 08.02. - 18.02.2021